VARLIK MAKİNA

46 YILLIK TECRÜBE

Varlık Makina müşterilerine sadece makine ve sistemler sunmakla kalmaz, aynı zamanda “Çözüm Mühendisliği” sunar.

25.000 m2 kapalı alana sahip olan Varlık Makina, konusunda uzman 150 personel ve 20 mühendisi ile hizmetinizdedir.

VARLIK MAKİNA, 1976 yılında Ekrem VARLIK tarafından kurulmuş ve şu anda Kuru Harç Üretim Tesisleri, Hat Sonu, Paketleme Çözümleri ve Anahtar Teslim Proje Çözümleri konusunda dünyanın lider firmalarından biri haline gelmiştir.

Varlık Makina 46 yılı aşkın süredir Yeni Zelanda'dan Arjantin, Şili'ye yüzlerce tesisin tasarım - üretim - kurulum - devreye alınma ve teslimini gerçekleştirmiştir.

Varlık Makina, uluslararası firmaların (Sika, Basf, Parex, Lafarge Holcim, Mapei, Henkel, Fosroc... gibi) dünya çapında onlarca projesini başarıyla teslim etmiş ve yeni projelerle yoluna devam etmektedir.

Varlık Makina, Hammadde Hazırlama, Kırma, Kurutma, Eleme, Stoklama, Dozajlama, Hammadde Transferi, Karıştırma, Paketleme, Paletleme ve Streçleme süreçlerinin tüm süreçlerini kendi tasarımı ve uzmanlığı ile üretmekte, müşterilerine yüksek kaliteli ve tamamlayıcı çözümler sunmaktadır.

Varlık Makina, müşterilerine sadece makine ve sistemler değil, aynı zamanda “Çözüm Mühendisliği” de sunmaktadır

Tüm başarılı proje devirlerinin bizi daha ileriye taşıyacağına ve adımızı dünyanın liderlerinden biri olarak tutacağına inanarak yüksek teknoloji, kaliteli işçilik ile yüksek müşteri memnuniyetini kazanmayı hedeflemiştir..

MÜŞTERİLERİMİZİN

BİZİM HAKKIMIZDAKİ DÜŞÜNCELERİ...

 • Varlık Makina'ya Kuru Harç Projesi'nin başarılı bir şekilde uygulanması ve başlatılması için özveri ve değerli çabanız için teşekkür ederiz. Bu başarı boyunca profesyonelliğinizi ve mükemmel performansınızı takdir ediyoruz.

  Adham EISharkawy

  Country CEO - Lafarge IRAQ
 • Projenin tüm süreci boyunca Varlık Makina'nın profesyonelliği ve makinelerinin yüksek verimliliği ile çalışmaktan heyecan duyduk. İşbirlikleri için VARLIK ailesine teşekkür ederiz.

  Mustafa KOZLU

  CEO - Kozlu Co.
 • Planlama ve üretim süreçlerindeki titizliği ve kaliteli makinalarıyla bizleri etkileyen Varlık Makine ile çalışmış olmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Hajducsi Zsolt

  Director Productie Adezivi - Caparol Romania

HAT SONU ÇÖZÜMLERİMİZ VE MAKİNALARIMIZIN TANITIM VİDEOSU