VENTİLLİ TORBA DOLUM MAKİNASI

Orta ve yüksek yoğunluklu granül, toz, ince toz ve harç ürünlerinin paketlenmesi için en uygun çözümü sunar.

DÖNER DOLUM MAKİNASI

VARLIK MAKİNA tarafından üretilen döner dolum makinası 4-6-8-10 ağızlı seçenekleri mevcuttur. İki tipte mevcutturlar; ince / hafif malzemeler için hava tipi tavsiye edilir. Normal ürünler için (çimento, kum, bağlayıcı gibi) çark tipi önerilir.

BIG BAG DOLUM MAKİNASI

Varlık Makina, big-bag dolum makinalarında uzun yıllar boyunca geliştirdiği sistemler ve bu süreçte kazandığı geniş tecrübe ile konusunda uzman bir firmadır. Standart big-bag makinelerinin yanı sıra ürün çeşitliliği/hız/yer gereksinimlerinize göre özel çözümler üretmekten gurur duyuyoruz.

AÇIK AĞIZLI TORBA DOLUM MAKİNASI

Varlık Makina, açık ağızlı torba dolum makinaları konusunda, yıllar içinde gelişen teknoloji ve tecrübe ile standart açık ağızlı torba dolum makinelerinin yanı sıra hız , ürün , yer ..... ihtiyaçlarınıza göre özel çözümler üretmekten gurur duyuyoruz .

OTOMATİK TORBA TAKMA MAKİNASI

Otomatik Poşet Yerleştirme Makinaları, paketleme makinalarının dolum ağzına valfli Kraft, PP ve PE poşetleri yerleştirmek için kullanılır.

OTOMATİK DÖNER TORBA TAKMA MAKİNASI

Varlık Makina, yıllar içinde yaptığı iyileştirmeler ve dünyadaki engin tecrübesi ile torba yerleştirme makinaları konusunda uzmandır.

ROBOT PALETLEME

VARLIK MAKİNA, uzun yıllardır sistem entegratörü olarak çalıştığı dünyanın en büyük robot üreticilerinden KUKA ve ABB ile her türlü ürün için tam otomatik robot paletleme sistemleri tasarlamaktadır.

YÜKSEK HIZLI PALETLEME

Paletleme, satışlarınızı geliştirmenize yardımcı olur, üretimden satış noktasına kadar hem size hem de müşterinize verimlilik (hız, depolama alanı, işçilik) sunar, pazarlamanızın dağıtım aşamasını güçlendirir.

STRETCH HOODER

Toz ve Su Sızdırmazlık, Çevre Dostu ve Alt Palet Esneme özelliği ile birden fazla özellik

OTOMATİK STREÇ SARMA MAKİNASI

Paletlenmiş ürünleri streç film ile sarmak için tasarlanmıştır. Streç film sarma işlemi, üretilen kırtasiye paletli malzemenin etrafında dönen bir kolun hareketi ile gerçekleştirilir. Böylece çok hafif ve dengesiz ürünler bile sorunsuz bir şekilde streç film ile sarılabilir.